טוב לדעתצפה בהכל

5 הספרים הכי מומלצים שיגלו לכם מהי הדרך להצלחה בחיים

כל מי שרוצה להצליח בחיים, להיות מאושר, לממש את הפוטנציאל המלא שלו, להצליח בעסק וייצר יציבות כלכלית ואישית חייב להכיר ולקרוא את הספרים האלו!

כולם רוצים להצליח בחיים, להיות מאושרים, שלמים ולבסס עסק והצלחה אישית. אומנם, לא כולם יודעים איך להגיע לשם לבד. אחת הדרכים הכי יעילות להגיע להצלחה היא ללמוד מהצלחות של אחרים, לקבל טיפים ולקחת השראה לסלילת הדרך הנכונה ביותר עבורכם. אז למי שרוצה להגיע למצב של הגשמת מטרות והצלחה בחיים אספנו את חמשת הספרים שאתם פשוט חייבים לקרוא! 

5 הספרים הכי מומלצים שיעזרו לכם לגלות את הדרך הנכונה והבטוחה להצלחה בחיים. כל הטכניקות, התאוריות והסיפורים שעזרו כבר למיליונים בכל רחבי העולם!

1. סטיב ג'ובס הביוגרפיה\ וולטר אייזקסון 

ספר הביוגרפיה מגלגל את סיפורו של האחד והיחיד, מנכ"ל אפל לשעבר סטיב ג'ובס ז"ל. הספר מבוסס על כארבעים ראיונות על ג'ובס ולמעלה ממאה ראיונות שונים עם הקרובים, המתחרים והשותפים איתם עבד. הספר מתאר את סיפור חייו ונותן הכרות עם אישיותו יוצאת הדופן של היזם היצירתי. בספר אנחנו נחשפים לדרך של איש השיווק הגאוני ויכולים ללמוד ממנו המון. הספר הוא היחיד שנכתב בשיתוף פעולה מלא מצד ג'ובס.

2. אבא עשיר אבא עני\ רוברט קיוסאקי 

הספר הוא אחד המוכרים והנמכרים בתחום. הספר בא לנפץ מיתוס ובועה שמערכת החינוך יצרה אצל אנשים לאיך להגיע ל"הצלחה". הוא מאשים את המערכת על שלא מלמדת התנהלות פיננסית ומסביר להורים איך כן ללמד ילדים לעבוד עם כסף על מנת שיצליחו בחיים. הספר מנפץ מיתוסים רבים, מתייחס למושגים של נכסים, התחייבות ושבירת מוסכמות ומסגרת מגבילות. 

3. הנזיר שמכר את הפרארי שלו\ רובין שארמה

 הנזיר שמכר את הפרארי שלו הוא סיפור משל להדרכה רוחנית. הסיפור על ג'וליאן מנטל, עורך דין צעיר שחיי בצורה שמובילה אותו להתקף לב. בעקבות כך הוא עובר משבר רוחני שדוחף אותו לחפש תשובות לשאלות החיים. במהלך החיפוש שלו אחרי אושר ומימוש הוא יוצא למסע מרתק בתרבויות המזר הרחוק, שם הוא לומד שיטה לשחרור הפוטנציאל החבוי של הגוף והנפש. 

4. מועדון ה5 בבוקר\ רובין שארמה

הספר מעביר את המסרים והתובנות דרך סיפורם של שלושה אנשים שיצאו למסע מרתק לעבר התגליות. הספר מסביר בין היתר למשה השעות המוקדמות והשקטות של הבוקר יכולות להיות כל כך חשובות. תגלו במהלך הספר איך לבנות שיגרת בוקר שתאפשר לכם להתחיל כל יום באנרגיה, תחושת מיקוד והשראה חוצה גבולות. רובין שארמה, יוצא בספריו מנקודת הנחה כי בכולנו יש הפוטנציאל להצליח ולפרוח כבני אדם, הוא מעבריו את התובנות וההכוונות שלו דרך סיפורי השראה שעזרו לרבים בכל רחבי העולם לסגל הרגלים חדשים בחייהם בהובילו אותם לשינוי ולצמיחה אישיים. 

5. חשוב והתעשר\ נפוליון היל

 ״אם תוכל להבין את זה, תוכל לבצע את זה", את המשפט הזה אמר נופוליון היל. המשפט שהוכיח את עצמו כנכון לאורך השנים וביסס טכניקות רבות. בספר, נפוליון חולק בספר את הפילוסופיה הגאונית ואת הטכניקות שלו על מנת לעזור לכם להשיג את יעדיכם הכלכליים, מיצוי כל הפוטנציאל החבוי שבכם ובניית חיים מאושרים ומספקים. הספר נותן לכם שליטה מלאה על חייכם ומלמד הגבולות היחידיים בחיינו הם אלו שהצבנו עבור עצמנו. 

מאמרים דומים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button