טוב לדעתצפה בהכלרץ ברשת

פירוש חלומות – גלו מה חלומות שלכם אומרים עליכם

פעמים רבות אנחנו חולמים חלומות מוזרים ולא מבינים מה לעזעזל זה היה, ישנם חלומות שכיחים שהסבר אליהם רוב הזמן זהה, פירוש חלומות השכיחים ביותר

פירוש חלומות -כל בני אדם הבריאים חולמים חלומות , מזה איפשר לברוח כולם ללא הבדלי דת, גזע ומין, וכמה שזה לא מוזר ישנם חלומות רבים שמקשרים בין כולנו ונחשבים הנפוצים ביותר ועם כמעט זהה לכולם. אך מה הם  חלומות? חלומות מגיעים בשלב ה-5 של מחזור השינה שלכם, הנקרא בשמו המדעי "REM" או "ריצודי עיניים מהירים".

לפי תאוריות של רוב הפסיכולוגים שחוקרים את התחום – חלומות הם בעצם הדרך של המוח לעסוק בכל הנושאים אשר לא היה לו זמן לעבור עליהם במהלך השעות הערות. לדוגמא: אירועים שעוררו בכם טראומה, דילמות שעברתם במהלך היום, חששות,געגעוים וכעסים שעברו עליכם ואפילו הפחדים שהיו לכם במהלך היום. המוח שלכם מתעסק בלשרוד את היום יום ועל מנת להגן עליכם יש לכם מערכות הגנה במוח שפעמים רבות דוחקות דברים מסויימים לפינה, החלומות בעצם נותנים מענה למה שנדחק לפינה. דוגמא טובה ומצמררת לזה היא חיילנו הטראומתיים אשר חווים פעמים רבות סיוטים על דברים שהמוח מנסה להדחיק כל היום. 

פירוש חלומות הנפוצים ביותר 

חלומות של רדיפה – חלומות מסוג זה עשויים לשקף הימנעות שלכם ממשהו שדורש מכם התמודדות בחיים האמיתיים.  חלום מסוג זה יכול לבטא זיכרון  שאתם מדחיקים. דרך להבין את מקור הדמות היא לשאול את עצמכם האם האיום בחלום מזכיר אנשים אמיתיים.

תעופה בחלומות – חלומות כאלו מייצגים תחושה של חופש, יצירתיות ורצון לעשות משהו בלתי אפשרי.

נפילה – לא כל חלומות הנפילה הם מפחידים או שליליים – מספר גדול של אנשים מדווחים על נפילה איטית ורכה, כמו נוצה, שמצביעה דווקא על רוגע ועל שחרור.

 אתם עירומים בחלוםעירום שמופיע בחלום יכול לבטא פגיעות או חשיפה רגשית ופסיכולוגית.

 פירוש חלומות בהילוך איטימייצג חוסר יכולת להתקדם בחיים האמיתיים. רק שכאן אתם לא מוחזקים על ידי משהו,  אתם אלה שמונעים מעצמכם להתקדם.

אהבתם? קראו גם את – 

 

מאמרים דומים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button