פרסום עסקיםצפה בהכל

עיטוף הרכב – שיטה שיווקית שתכניס לכם הרבה כסף

כל בית עסק בישראל תמיד מחפש דרכים חדשות לפרסם ולשווק את עצמו, עיטוף הרכב נותן בהשקעה חד פעמית להגיעה להרבה מאוד לקוחות פוטנציאלים

צריכים פרסום 7\24? עיטוף הרכב זה במיוחד בשבילכם.

עלות חד פעמית שתשוווק את העסק שלך בכל מקום אליו תיסע. במיוחד היום כאשר העומס בכבישים גדל משנה לשנה כמות האנשים אליהם תוכלו להגיעה היא מטורפת. על ידי עיטוף הרכב שלכם תוכלו להראות נוכחות בשטח ולמצוא לקוחות פוטנציאלים רבים. 

פרסום על הרכב – עד כמה זה באמת יעיל?

כן, כן ועוד פעם כן. נהג ממוצע בישראל נוסע כ20,000 קילומטר בשנה. תחשבו רגע עם עצמכם כמה רכבים חולפים לידכם כל יום ? אלפי רכבים עוברים אתכם כל יום שהם גם לקוחות פוטנציאלים. אתם משקיעים פעם אחת וכל יום רואים את הפרסומת שלכם אלפי אנשים זוהי כמות חשיפה בכמות אדירה שיכולה להכניס לעסק שלכם לא מעט כסף. כדי להכניס את זה לפרופורציות תנסה לחשוב כמה הית משקיעה על 1000 חשיפות כל יום לפרסום ממומן בפייסבוק? התשובה היא הרבה! רק ההבדל הוא שעל עיטוף הרכב אתה תשלם פעם אחת. בלי הוצאות נוספות כמו לדוגמא תשלומי אגרות שילוט שנתיות אותם תשלמו על שלט חוצות. בעסקה הזאת זוהי באמת ו-100% השקעה חד פעמית. 

ניתן להוריד את העיטוף במקרה הצורך?

כן, ניתן להוריד את העיטוף בקלות רבה בשימוש החומרים המתאימים מבלי פגיעה כלשהי בצבע. כך ניתן להחליף את הפרסום בכל עת שתרצו

איך בוחרים את האיש מקצוע הנכון לעיטוף הרכב? 

בעיטוף רכב יש כמה מרכיבים חשובים. על מנת שהעבודה תתבצע באופן האופטימלי ביותר תדרש רמת קפדנות ודייקנות רבה. חוץ מעבודה ברמה גבוה איש המקצועה הנכון יהיה חייב להשתמש בחומרי הגלם האיכותיים ביותר, מדבקות לא איכותיות עלולות להתקלף ולגרום לעסקה החד פעמית לעבור תיקונים שיעלו הרבה כסף. מומלץ להשתמש בציפוי UV או ויניל צבעוני לתוצאה הטובה ביותר. מדבקות איכותיות הם אלו שישמרו על הרכב שלכם עטוף לאורך שנים רבות בלי דהייה, בועות, קילוף ובנוסף ימנע שריטות. 

רוצים לדעת יותר?  כנסו לאתר של-עיטוף רכבים ותוכלו לצפות במוצרים מוגמרים לראות מחירון ולגלות בדיוק את מה שאתם צריכים לדעת לפני ביצועה העבודה. 

מאמרים דומים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button