טוב לדעתצפה בהכל

מזלות לפי חודשים – מה התאריכים ומה כל מזל אומר עליכם

בואו לגלות מה המזל שלכם אומר עליכם ומהם המזלות לפי חודשים ותאריכי לידה. לכל מזל סימן ותכונות אופי שונות הייחודיות רק לו, בואו לגלות מה שלכם

אנשים רבים מייחסים חשיבות ומשמעות רבה למזלות האסטרולוגיים, בואו לגלות מהי חלוקת המזלות לפי תאריכים וחודשים ומה המאפיינים הכללים של כל מזל. 

מזלות לפי חודשים – בואו לגלות במה כל מזל מתאפיין. 

מזל טלה –21 במרץ עד 19 באפריל

מזלות לפי חודשים - מה התאריכים ומה כל מזל אומר עליכם

מזל טלה הוא הראשון בגלגל המזלות מה שמאפיין את בני מזל זה ביכולת הנהגה טובה. הם מעט ילדותיים וקשה להם לדחות סיפוקים, הם מאוד אימפולסיביים אבל התברכו ביכולת להוציא את עצמם גם ממצבים  בעייתיים. הם מרוכזים לרוב בעתיד, הם מלאים בביטחון עצמי ומאוד מחוברים לרגש. כיוון שהם מזל אש והאש מאוד מאפיינת אותם ובאה לידי ביטוי בכל התחומים בחייהם.

הם מאופיינים באומץ, טוב לב, סלחנות, יזמות והכול בילדותיות וחינניות. כיוון שאלמנט האש מאוד דומיננטי אצלם הם נוטים להיות חסרי סבלנות ולהתפרץ מהר, הם יכולים להיות אגואיסטים ואפילו אגרסיביים. אל תיכנסו איתם למלחמות כי הם יכולים להיות יהירים ולהילחם בחוסר התחשבות ובתוקפנות. בגלל שהם אימפולסיביים הם החלטיים מאוד, מתאהבים מהר ולא מפחדים מהרפתקאות ואתגרים חדשים. הם זקוקים למערכות יחסים מאתגרות ומרגשות כדי לשמור על האש והניצוץ. 

מזל שור – 20 באפריל עד 20 במאי

מזלות לפי חודשים - מה התאריכים ומה כל מזל אומר עליכם

בני מזל שור מאוד מחוברים לחושים שלהם, הם מעריכים אומנות ויודעים ליהנות ולהעריך יופי ואסתטיקה. כיוון שהם שייכים למזלות האדמה הם אנשים מאוד פרקטיים ולא שואפים גבוהה מידי, הם מחוברים לקרקע ומאוד קשה לעצבן אותם ובהתאם לכך קל לרצות אותם. בני מזל שור לרוב הם אנשים פשוטים יותר, הם צריכים סדר יום קבוע ויציבות. הם מתאפיינים בסבלנות, אחראיות, יציבות ומשיכה ליופי וליצירתיות.

בגלל החיבור העמוק שלהם לאדמה הם נאמנים מאוד ואוהבים בצורה טוטאלית, הם בוחנים את הסביבה ומתקדמים בקצב יציב ובטוח בכל ההיבטים בחייהם. 

מזל תאומים – 21 במאי עד 21 ביוני

מזלות לפי חודשים - מה התאריכים ומה כל מזל אומר עליכם 

מזל תאומים שייך למזלות האוויר, הם מתאפיינים באינטליגנציה גבוהה ובאנרגיה גבוהה. הם לא צפויים  ונוטים לרצות את מה שיש לאחרים ולקנא לסביבה. יש להם נטייה להתפזר וקשה להם להישאר ממוקדים בדבר אחד, הם מתפתים לגירויים בקלות ונמשכים להרפתקאות.

יש לקחת בחשבון שהם נוטים להיות הפכפכים ולא יציבים, והם זקוקים למרחב תנועה רחב, יש להם נטייה לחוסר נאמנות ולקיצוניות. קשה להם להסתדר בעבודה עם מסגרת נוקשה והם זקוקים למרחב וימשכו לתחומים של מכירות ומדיה.  

מזל סרטן – 22 ביוני עד 22 ביולי

מזלות לפי חודשים - מה התאריכים ומה כל מזל אומר עליכם

מזל סרטן ממזלות המים, הם מגוננים מאוד על המשפחה שלהם אבל קל מאוד לערער אותם ולהוציא אותם משלווה. הם נפגעים בקלות ונוטים להיות אובססיביים, קל לפגוע להם בביטחון וקשה להם להשתחרר מרגשות ישנים. הם אנשים רגישים מאוד שמחוברים לעבר שלהם, למשפחה ולבסיס שלהם. הסרטונים צריכים המון תשומת לב וחיזוקים בעיקר מבני הזוג ותחושה שדואגים להם. כאשר בני מזל סרטן מרגישים בטוחים במקום שלהם הם מתמסרים לגמרי והם טוטאליים מאוד ברגשות שלהם.

יש להם נטייה למצבי רוח קיצוניים אבל בגלל הרגישות והדאגה שלהם הם מאוד מתאימים לעבודה בתחומים של טיפול, הארחה וכו'. 

מזל אריה – 23 ביולי עד 22 באוגוסט

מזל אריה - 23 ביולי עד 22 באוגוסט

האריה הוא ממזלות האש, הם אוהבים מאוד תשומת לב וצריכים הרבה פינוקים. במקביל הם גם יודעים להעניק המון אהבה ולתת בחזרה. הם חייבים להיות במרכז העניינים ומתאפיינים בטוב לב ונתינה. אריות נוטים להיות מחוברים מאוד לילדים ונהנים בסביבתם. הם מתאפיינים ברוחב לב, דרמתיות, סמכותיות, יצירתיות, כבוד יכולת הנהגה גבוהה.

האגו שלהם מאוד גדול והם לא יחששו להיות מוחצנים ולהראות זאת, מתאים להם מאוד לעבוד עם ילדים או לעבוד בניהול. הכול אצלם מאוד בגדול ובמוחצן והם נהנים ומתענגים על תשומת הלב שהם מושכים מהסביבה. קשה להניע את מזל אריה מעמדתו אבל במקביל הוא כן פתוח לרעיונות חדשים.

מזל בתולה – 23 באוגוסט עד 22 בספטמבר

מזל בתולה - 23 באוגוסט עד 22 בספטמבר 

מזל בתולה הוא ממזלות האדמה ובהתאם כלך הם מאוד מחוברים לקרקע, הם עובדים לפי החוקים, חרוצים, צנועים, פרקטיים, ביקורתיים, ספקניים ויש להם נטייה להיות אנשים פשוטים יחסית. הם נמשכים לניקיון ויש בהם טוהר ואינטליגנציה מיוחדים. הם טובים בלראות את הפרטים הקטנים שבדברים, בני מזל בתולה הם אנשים נאמנים אך צריך להיות ראוי כדי להרוויח את הנאמנות שלהם.

יש להם סטנדרטיים גבוהים והם נוטים לחשוב כי אנשים אחרים לא ברמה שלהם, בעקבות כך לוקח להם  זמן למצוא את האדם שאיתו הם רוצים להיות. אבל כאשר הם מוצאים אותו הם נאמנים לבחירה שלהם. 

מזל מאזניים – 23 בספטמבר עד 22 באוקטובר

מזל מאזניים - 23 בספטמבר עד 22 באוקטובר

מזל מאזניים הוא ממזלות האוויר ובעקבות כך הם שואפים להרמוניה, איזון, שלמות, צדק ושוויון. הם יכולים להבין בצורה מאוד עמוקה צרכים של אנשים אחרים, הם נוטים לראות את התמונה המלאה ולעבוד מעולה בשיתוף פעולה. הם מתאפיינים בשותפות, חברותיות, אמינות, שלווה, אינטליגנציה, התחשבות ומשיכה ליופי והרמוניה שלמה.

יש להם נטייה להיות אנשים מרצים והיסחף לפנטזיה של אהבה מהסרטים. הם נסחפים במחשבה לחלומות ופנטזיות שלא בהכרח מקושרות למציאות ונוטים לרומנטיקה מוגזמת וחזרת תקנה. הם צריכים זוגיות אוהבת ותומכת והמערכת הזוגיות מהווה חלק מאוד משמעותי בחייהם.

מזל עקרב – 23 באוקטובר עד 21 בנובמבר

מזל עקרב - 23 באוקטובר עד 21 בנובמבר

מזל עקרב הוא ממזלות המים, הם אנשים בעלי שליטה עצמית מדהימה, הם עקשנים מאוד ולא נוטים לוותר בקלות. הם טוטאליים מאוד לטוב ולרע, הם יכולים להעניק המון, לאהוב בצורה מדהימה ולהתמסר אך מנגד גם יכולים להיות טוטאליים בשנאה שלהם, בתוקפנות או בנקמנות. יש להם נטייה להרס עצמי אך במקביל יש להם יכולת להתחיל דברים מחדש בביטחון מלא.

הם אנשים חזקים מאוד, הם דבקים במטרה שלהם ויש להם יכולת להגיע לתובנות מאוד עמוקות. העקרבים הם אנשים מיניים מאוד עם נטייה להיסחף בעוצמה ולהט כאשר הם מתרגשים או מתאהבים. יש להם בעיה עם חולשה ולהם נוטים להתחבר לעוצמה. 

מזל קשת – 22 בנובמבר עד 21 בדצמבר

מזל קשת - 22 בנובמבר עד 21 בדצמבר

מזל קשת הוא מזלות האש, הם בעלי אופקיים רחבים, אופטימיים, חופשיים, אנשים מאושרים לרוב ואוהבים. הם אנשים שוחרי צדק ובעלי רצון תמידי ללמוד עוד ולהחכים. הם אינטליגנטיים מאוד ומלאים בסקרנות, נדיבות ובעלי כושר שיפוט מעולה שבא ביחד עם כנות. בני מזל קשת זקוקים לחופש פעולה ולהתנסויות חדשות בכל ההיבטים בחיים. יש להם ביטחון עצמי די גבוהה והם זקוקים לאנשים פתוחים שילכו איתם באותה הדרך ויבינו את צורת המחשבה המיוחדת שלהם.

מזל גדי – 22 בדצמבר עד 19 בינואר

מזל גדי - 22 בדצמבר עד 19 בינואר

מזל גדי הוא ממזלות האדמה, כאופייני למזלות האדמה הם אנשים פרקטיים, מנומסים, אחראים ובעלי משמעת עצמית גבוהה. הם דייקנים מאוד ונחושים מאוד בדעתם. הם מתאימים מאוד למסגרות אך בתוך זה הם גם שאפתנים מאוד אך עדיין נוקשים. הם מתקדמים לאט ובטוח בתוך המסגרת והשביל הקבוע והיציב שלהם, הם אוהבים שליטה וביטחון והם לא נוטים לאבד את הראש.

בני מזל גדי הם אנשים מאוד ראליסטיים ונאמנים ולא נוטים להיסחף להרפתקאות מסוכנות או למסלולים לא בטוחים. 

מזל דלי – 20 בינואר עד 18 בפברואר

מזל דלי - 20 בינואר עד 18 בפברואר

מזל דלי שייך למזלות האוויר, הם חברותיים מאוד ובעלי רצון לתרום ולתת. הם לא נוטים להרגיש אשמה או להתחבר אישית מידי לדברים. הם אינטליגנטיים מאוד אבל במקביל הם נוטים לחוסר יציבות, מרדנות, בעיות עצבים וניתוקים. הם נוטים להיות מעט מנותקים מאנשים וקשה להם במערכת עם חוקים נוקשים, הם מסתדרים בכאוס וצריכים חיים בלי חוקים ובלי הגבלות.

הם נוטים לפרוץ גבולות ולעשות הרבה מעל המצופה אבל נמנעים מאור הזרקורים ומעדיפים לעבוד מאחורי הקלעים. 

מזל דגים – 19 בפברואר עד 20 במרץ

מזלות לפי חודשים - מה התאריכים ומה כל מזל אומר עליכם

מזל דגים הוא ממזלות המים. הם מלאים באהבה ונתינה לסביבה והאגו לא משחק אצלם תפקיד משמעותי. הם רגישים מאוד, רוחניים, יצירתיים ויש להם יכולת אינטואיטיבית מדהימה. הם בעלי לב טוב ורחב ונוטים לוותר ולהקריב מעצמם למען טובת הכלל. יש להם בעיה לעמוד על שלהם ולצאת כנגד החברה מה שעלול להוות מכשול בדרך. יש להם יכולת טובה להזדהות ולחוש בצרכי הסביבה ולכן הם מתאימים מאוד למקצועות הדורשים רגישות גבוהה. יש להם נטייה להיסחף בפנטזיות רומנטיות וגם בהיבט הזה חשוב להקפיד שהם לא מוותרים על עצמם ועל מה שחשוב להם למען האהבה.

אהבתם את המאמר? בטח תאהבו גם – 

בידוד – איך לנצל נכון את הזמן בבידוד גם עם ילדים?

אסטרולוגיה – 9 עובדות מעניינות שאתם פשוט חייבים לדעת

מאמרים דומים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button