צפה בהכלרץ ברשת

קים קרדשיין וקניה ווסט – הפרידה שטילטלה את העולם

כבר חודש עבר מהפרידה הקשה ביותר בעולם הסלבריטאים  הגירושים הכי לא צפויים קרו ב6 ליוני 2021 שקיבלנו דיווחים מעבר לים שהשניים התחילו ללכת בלי הטבעות שלהם ושהקשר נגמר לגמרי. 

הגירושים הכי לא צפויים קרו ב-6 ליוני 2021 שקיבלנו דיווחים מעבר לים שקניה ווסט וקים קרדשיאן התחילו ללכת בלי הטבעות שלהם ושהקשר נגמר לגמרי. 

קים קרדשיאן ובעלה קניה ווסט נפרדים אחרי שמונה שנות זוגיות, מתוכן 6 שנים כזוג נשוי – כך דווח לפנות בוקר (ד') באתרים מעבר לים. לשניים יש ארבעה ילדים, נורת' (7), סיינט (5), שיקגו (שנתיים) ופסאלם (שנה).

 הבשורה על הפרידה מגיעה כאמור לאחר ששמועות על מצבם הזוגי של השניים היו באוויר כבר חודשים, בעקבות הציוצים בטוויטר של קניה בהכפשות וטענות כלפי אשתו ואף צייץ כי ניסה להתגרש ממנה במשך תקופה. קרדשיאן נאלצה להגיב ולהסביר שווסט סובל מהפרעה דו קוטבית היא אף רמזה שהמשפחה מנסה לעזור לו, אך הוא לא מעוניין ללכת לטיפול.

קים צייצה ורשמה – "כל אחד שמתמודד עם המחלה, או אחד מקרוביו, יודע עד כמה המצב הזה מסובך וכואב להבנה. מעולם לא דיברתי על האופן שבו זה משפיע עלינו בבית מכיוון שאני מאוד מגוננת על ילדינו ועל זכותו של קניה לפרטיות בכל מה שנוגע לבריאותו. אבל כעת אני מרגישה את הצורך להגיב על כך בגלל הדעות הקדומות והמוטעות שיש לגבי מחלות נפש", אמרה ורמזה כי ווסט מסרב לקבל את העזרה הדרושה לו. "אלו שבקיאים בעניין, יודעים שאלא אם מדובר בקטין, המשפחה חסרת אונים. אותו אדם צריך לרצות בעצמו לקבל עזרה".

 מה יהיה עם הילדים? 

אחד ממקורות החדשות מעבר לים אמר – "קים מנסה להעסיק את הילדים כמה שרק אפשר. היא מתמקדת בעיקר בלעשות הכל כדי שיהיו מאושרים ובריאים וכמובן שהיא רוצה שיהיה להם קשר טוב עם אביהם. זה מאוד חשוב לה ולכן הם מנסים להבין כיצד יצליחו לסדר את הדברים בצורה הטובה ביותר עבור ילדיהם. שניהם מאוד מתוסכלים שזה הגיע למצב הזה, הם באמת עשו הכל כדי שהזוגיות ביניהם כן תצליח", סיפר המקור, והמשיך: "קניה מודע לכך שנישואיהם הסתיימו. זה מטריד אותו מאוד, הוא אוהב את קים אבל הם לא מסתדרים ביניהם. קניה חי בעולם משלו ומתמקד אך ורק בפרויקטים שלו – זה לא עובד יותר". 

 אנחנו עדיין רוצים להאמין שזה חלום אבל מה איתכם? חושבים שהפרידה תעשה להם טוב או שהם יחזרו אחד לשני מהר? 

אהבתם? קראו גם את –

 מוכנים? פטור וויזה לארה”ב לאזחרים ישראלים קרובה מתמיד

נטפליקס- אלו 8 הסדרות הכי מומלצות שפשוט אסור לכם לפספס

מאמרים דומים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button