צפה בהכלרץ ברשת

סיומה של תקופה- משפחת קרדשיאן לא יחזרו בעונה חדשה

לאחר שעזרו לעצב דור שלם של נשים צעירות, משפחת קרדשיאן מודיעים כי הסדרה לא תחודש בעונה חדשה. מי נפרד בצורה מרגשת ומי שמח שזה נגמר? בואו לגלות

אחרי למעלה מ15 שנים שעקבנו אחרי כל צעד, דרמה, אהבה והתפתחות במשפחה הכי מדוברת בעולם- שוחררה הודעה רשמית, עונה 20 היא האחרונה לסדרה

במשך 19 עונות המשפחה הפוטוגנית של קרדשיאן יצרה שלל של טרדנים, קבעו נורמות חברתיות והיו מקור השראה לאין ספור נערות ונשים ברחבי העולם. המוחצנות והדרמה שהן הביאו איתם הצליחו לרתק מיליוני מעריצים למסכים, הנשים העצמאיות והפתוחות הללו הטמיעו ביטחון בהמון נשים צעירות שראו כי מודל היופי החדש כבר לא כולל רזון קיצוני ושער בלונדיני חלק אלא נשים בריאות, נשיות ששומרות על אורח חיים בריא לצד ההנאות וה"חטאים" הקטנים.

דור שלם של נשים צעירות, גדלו על 'משפחת קרדשיאן' ועכשיו נאלצות להתמודד עם סיומה של תקופה תרבותית שהיוותה אבן דרך לרבות בתהליך ההתבגרות שלהן כנשים. המשפחה עיצבה מחדש את מודל היופי, הן השיקו לאורך השנים מגוון של חברות ומותגים על שמן שזכו להצלחה מסחררת בקרב הציבור הכלל עולמי. 

קים קארדשיאן שיתפה את המעריצים בבשורה המטלטלת בפוסט באינסטגרם: "למעריצים המדהימים שלנו. בלב כבד קיבלנו את ההחלטה הקשה כמשפחה להיפרד מ'משפחת קרדשיאן' אנו אסירי תודה לכולכם שראיתם אותנו במשך כל השנים האלה – דרך התקופות הטובות, התקופות הרעות, האושר, הדמעות והיחסים והילדים הרבים. ננצור לנצח את הזיכרונות הנפלאים ואינספור האנשים שפגשנו בדרך".

לאחר החשיפה הרשמית של הבשורה על סיום הסדרה, קורטני, קלואי והאחיות ג'נר שיתפו גם הן פוסטים של פרדה מהתקופה ומהמעריצים של הסדרה, הפוסטים כללו בעיקר תמונות של דור ההמשך שכבר לא יככבו בטלוויזיה. אבל אל תדאגו, אנחנו עוד נשמע מהם הרבה.

מנגד לסגירת המעגל והפרדה המקסימה של בנות המשפחה, קניה ווסט, הגרוש העדיין די טרי של קים קצת פחות התרגש. כזכור, קניה עבר לא מזמן התפרצות של מאניה דיפרסיה ותקף בכל הכוח את המשפחה. קניה העלה לרשתות תמונה שלו ושל קים מתוך צילומי הסדרה בצירוף הכיתוב: "משפחת קרדשיאן מגיעה לסוף והעונה האחרונה בתחילת 2021. עצובים לראות את זה? אני לא". הזלזול לא מפתיע במיוחד מצדו, אבל עדיין צורם ולא נעים למעריצים שליוו אותם לאורך השנים.

אהבתם את המאמר? קראו גם את –

מתכון לפיצה מנצחת בפחות מ-20 דקות הכנה, קל וטעים 

זכיתם בלוטו? סיכוים גבוהים שתפסידו כפול וזו הסיבה

מאמרים דומים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button