צפה בהכלרץ ברשת

זכיתם בלוטו? סיכוים גבוהים שתפסידו כפול וזו הסיבה

כולנו שמענו סיפורים על אנשים שיום אחד קיבלו שיחה "זכיתם בלוטו" , קנו מכוניות בתים בגדים שעונים , קנו הכול אבל הם שחכו את הדבר החשוב ביותר

זכיתם בלוטו? תקראו את זה חשוב שתקראו את זה -אנשים שלא רגילים לסכומי כסף גדולים המוח שלהם יחשוב שיש לו את כל הכסף בעולם וגם כשאין הוא גורם לנו להמשיך לבזבז כספים רבים ולהיכנס למינוסים. על מנת לא להגיעה למצב הזה יש כמה דברים בסיסיים שתצרכו לשמור עלהם. 

לשים גבולות ופסים אדומים – 

ברגע שבלוטו בלוטו בסכום כסף מכובד אנחנו מציבים לנו פס שאומר שברגע שאנחנו מגיעים ל-x בזבוזים אנחנו מבינים שעברנו את הגבול וצריך להרגיע לפני שלא נוכל לשלוט בזה, את הפס האדום הזה אנחנו שמים ברגע שקיבלנו את סכום הכסף.ובכלל קיבלתם סכום נאה אבל כרגע אתם לא ממשיכים להרוויח? כמו בשיעור הראשון ניהול כספים מומלץ לא לבזבז יותר משני שליש מההכנסה החודשית. לכן קודם כל תמצאו איך להרוויח בעזרת הכסף הזה ורק לאחר מכן תתחילו לבזבז שני שליש מההכנסה. כך תדעו בוודעות שהנכם נמצאים בטווח הבטוח. 

השקעת הכסף:

זכיתם בלוטו ? תשקיעו! 

להשקיע להשקיע להשקיע, בעצמכם, בנדלן  בשוק ההון, בנכסים דיגיטלים, בנכסים בכללי ועוד הרבה מאוד דברים! ההבדל המשמעותי בין המעמד הנמוך ולמעמד הגבוה הוא שהמעמד הגבוה תמיד מחפש דרכים בהם הכסף יעבוד במקומם על מנת לצאת מ"מירוץ העכברים" השקעה חכמה תכניס לכם כסף לאורך זמן ובמצב האופטימלי לא תצטרכו לעבוד יותר בחיים ונטו כי קיבלתם הזדמנות שרוב האנשים בעולם הזה בחיים לא יקבלו!זכיתם בלוטו קחו את הזכיה ותמנפו אותה! ההמלצה ישר בעת הזכיה לקחת איש מקצועה שילווה אתכם מתחילת הדרך, בהצלחה !

אהבתם את המאמר? קראו גם את

עוגת שוקולד ביתית בקצרה – עשר דקות ובתאבון

נטפליקס- אלו 8 הסדרות הכי מומלצות שפשוט אסור לכם לפספס

מאמרים דומים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button