טוב לדעתצפה בהכל

איך לגרום לאנשים אחרים להמשך אליכם יותר, הרבה יותר

כולנו חושקים שאנשים סביבנו ימשכו אלינו יותר! זה לא חייב להיות גם משיכה רומנטית - הרי עם אתם לא מריחים טוב לא רק בני המין השני ירצו להתרחק מכם

לא משנה לאיזה סטדרט יופי אתם משייכים את עצמכם יש רק דבר אחד בטוח, תשפרו את התכונות  הבאות ואתם אוטומטית תהפכו למושכים הרבה יותר בעיני אחרים ותעלו רבות את סיכויכם למצוא בן או בת זוג ! אלו הם 5 הדברים הבסיסיים שיהפכו אתכם להרבה יותר מושכים:

  • לשים דורדוראונט – אנחנו לא חושבים שצריך להרחיב על זה , דורדוראנט ובושם זה מאסט. ריח הוא אחד מהחושים החזקים ביותר , בני האדם זוכרים ריחות כמעט יותר מכל דבר אחר. וכאשר דורדורנט עולה רק 15 ש"ח זה לא נראה כמשהו קשה להשגה ולביצועה
  • לאכול בריא ונכון – אין לזה נוסחא נכונה או דרך אחת, תחקרו את עצמכם ותראו מה הכי טעים וטוב לגוף שלכם או העזרו באיש מקצועה ודיאטן מוסמך שיכין לכם תפריט מזין ובריא במיוחד בשבילכם.
  • תהיו בכושר – לא צריך שיהיו לכם קוביות בבטן או רגליים יפות , תהיו בריאים עם עצמכם ושלמים עם עצמכם , זה משדר את הביטחון הטוב ביותר , פנימה והחוצה.
  • תמיד תשאפו להשכיל – תקראו ספר , תלמדו משהו חדש, תפתחו את עצמכם, תכירו מישהו חדש – לא סתם אומרים לנו מאז שאנחנו ילדים קטנים שידע הוא כוח!
  • תתלבשו יפה ותשקיעו זמן בטיפוח עצמי – לא צריך להגזים אבל לפחות לעשות את המינימום. בכל זאת 7 מיליארד אנשים בעולם,  אתם רוצים לבלוט!  אבל חשוב גם לא להגזים כדי שזה לא יראה כאילו התאמצתם להרשים.

המאמר עזר לכם ? קראו גם את – 

מקצועות חשובים שבקרוב הדרישה אליהם תעלה לשמיים

זכיתם בלוטו? סיכוים גבוהים שתפסידו כפול וזו הסיבה

מאמרים דומים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button